Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rradhe kilometrike

Dyndja e turistëve për fundjavë, rradhë kilometrike në Muriqan

Rradhë të gjata janë shënuar ditën e sotme në pikën e kalimit kufitare të Muriqanit. Dyndja e turistëve kosovarë dhe jo...

Probleme në sistem, rradhë kilometrike në pikën kufitare të Morinës

Ditën e sotme, në doganën e Morinës janë krijuar rradhë të gjata për kalimin e kufirit nga Shqipëria drejt Kosovës si dhe anasjelltas. ...

Lajmet e fundit