Tirana
scattered clouds
15 ° C
15 °
15 °
44 %
2.6kmh
40 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rozi kostani

I mbani mend aktorët e “Unë, Ti dhe Kasandra?” Ja si duken ata sot (FOTO)

Është pikërisht aktori i dashur për publikun shqiptar Neritan Liçaj ai i cili na kujton këtë foto nga filmi i famshëm “Unë, ti dhe...

Lajmet e fundit