Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rozazna radi

Rozana Radi bën dedikimin prekës për babain e ndjerë: Jam e mërzitur…

Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka vite që ka humbur dy prindërit e saj dhe ajo shpesh bën dedikime për ta. ...

Lajmet e fundit