Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Rozana Radi

“I kontrolloj telefonin fshehurazi”, Rozana Radi zbulon “çmenduritë” për partnerin: I fshin mesazhet para se të vijë në shtëpi

Rozana Radi dhe partneri i saj Shpëtimi kanë një lidhje prej 10 vitesh, por disaa muaj më parë u përfol se çifti ishte ndarë. Ishte...

Rozana Radi me akuza ndaj Eurovisionit: Nuk i’a bëtë “hyzmetin” këngës së Ronelës

Këngëtarja Rozana Radi ka dalë në mbrojtje të Ronela Hajatit e cila mbrëmjen e djeshme nuk arriti që të kualifikonte Shqipërinë në finale. Përmes një...

“E tmerrshme”, Rozana Radi shpërthen e revoltuar për performancën e Ronelës: Nuk mund ta shikoj, duhet të kërkohet URGJENT…

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision, Ronela Hajati ka dhënë performancën e saj përfundimtare para jurisë së festivalit. E teksa jemi vetëm disa orë larg performancën...

Rozana Radi pjesë e në Big Brother VIP? Këngëtarja ngre dyshime me postimet e saj

Disa ditë më parë startoi dhe Big Brother Vip, ku u  bënë pjesë e saj 14 personazhe. Mirëpo moderatorja bëri me dije se në emission...

Pushime luksoze nga ishulli i “VIP-ave”, Rozana Radi pozon me bikini dhe i le të gjithë “gojë hapur”

Rozana Radi si shumë Vip-a të tjerë shqiptarë ka zgjedhur që këto pushime ti kalojë në Mykonos. Edhe pse është 42-vjeç këngëtarja është në...

“Ngelët të gjitha beqaret me qen”, Rozana Radi nuk duron më, “shpërthen” ndaj ndjekëses: Gra që hanë…

Ditën e djeshme Rozana Radi zbuloi për ndjekësit se familjes së saj i është shtuar një anëtar i ri. Këngëtarja adobtoi një qenushe të...

Një urim nga vetja, Rozana Radi i dedikon vetes fjalët më të bukura për ditëlindje: Gëzuar për gruan që kam vendosur të jem

Dje Rozana Radi festoi ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një super festë në këtë ditë të rëndësishme. Ajo kishte vendosur që këtë...

Rozana Radi merr vendimin e papritur, pas një dekade pauze dhe pyet fansat: Serenata apo metropolitana (FOTO)

Rozana Radi pritet të rikthehet sërish në muzikë pas në pauze prej gati 10 vitesh. Ka qenë vetë moderatorja, e cila ka postuar një video...

“Do iki ta festoj me Arben Ahmetajn në Turqi”, Rozana Radi i jep fund lidhjes së saj 10-vjeçare me oficerin e Policisë dhe bën...

Rozana Radi shpesh herë është “kryqëzuar” nga ndjekësit për faktin se lidhjen e saj ende nuk e ka kurorëzuar me martesë. Mirëpo, mesa duket...

“S’do e ndryshoja dot realitetin”, Rozana Radi tregon pengun e jetës

Këngëtarja e njohur e moderatorja Rozana Radi është ndër personazhet më të dashur të showbizit shqiptar. Së fundmi ajo në rrjetet sociale ka zhvilluar një...

Lajmet e fundit