Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rozana Radi e trishtuar: Gëzoni njëritjetrin atje lart… (FOTO)

Rozana Radi e trishtuar: Gëzoni njëri-tjetrin atje lart… (FOTO)

Këngëtarja Rozana Radi ka humbur të dy prindërit e saj, dhe sot i ka kujtuar me mall. Në rrjetet sociale ajo...

Lajmet e fundit