Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rozafa

Akuzat ndaj kompanisë ‘Rozafa’, flet Balla: Sulm i turpshëm nga PD, qëllimi i tyre është të mbeten pa punë 1200 punonjës

Ditët e fundit kanë qarkulluar disa lajme se pronari i kompanisë "Rozafa", Gjergj Luca, do të marrë një tokë shtetërorre për ta marrë private,...

I LIDHUR me motrën e Loredanës? Gent Fatali zbulon të VËRTETËN

Prej disa ditësh në mediat rozë po diskutohet për një lidhje të mundshme mes motrës së Loredanës dhe reperit Gent Fatali. ...

Nuk e dinim! Motra e Loredanës e lidhur me reperin e njohur shqiptar

Loredana Zefi është përfolur shumë në mediat rozë kohët e fundit, por pjesë e tyre është bërë e dhe motra e saj ...

Kalaja e Rozafës “përqafon” teknologjinë, rregulla të reja për vizitorët

Kalaja e Rozafës do të ndryshojë rregullat përsa i përket hyrjes së vizitorëve. Përgjegjësi i DRKK Shkodër, Helidon Sokoli, është shprehur...

Zbulimi, Shkodra ka qenë e banuar që para 5 mijë vjetësh

Një grup prej 15 arkeologësh shqiptarë e polakë, pas gërmimeve të kryera në qytetin e Shkodrës për afro 10 vite kanë zbuluar fakte të...

Kënga skandaloze që po përhapet si virus në rrjetet sociale: “Sa t’kam dash të bëfsha m****” (VIDEO)

Të kuptosh që kjo këngë është skandaloze nuk është e nevojshme të marrësh vesh nga muzika. Por çudia qëndron në faktin  që...

Lajmet e fundit