Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Roza Lati

“Nuk i marr burrin njeriu”, Bieta Sulo “hakmerret” ndaj Roza Latit, i kthen publikisht përgjigje

Mesa duket “sherri” mes dy moderatoreve Roza Latit dhe Bieta Sulos nuk ka për të përfunduar. Dy ditë më parë ka qenë Roza ajo...

Roza Lati e thotë troç: Shqiptarët kanë nevojë për s*ks, të hapen shtëpitë publike dhe të legalizohet marijuana

Roza Lati është një ndër vajzat më transparente të shoëbizit shqiptar. Së fundmi e ftuar në “Expuls" Rozës i tërhoqi vëmendjen "coveri" i celularit të...

Roza Latit nuk i del e “keqja” me Bieta Sulon, nuk i “kursen” thumbat për moderatoren: Nuk ja marrim burrin njeriu

Si duket moderatores, Roza Lati nuk po i del “inati” me Bieta Sulon dhe nuk ka nguruar ta “thumbojë” përsëri. Zanafilla e “sherrit” të dy...

Kur ke bërë s*ks për herë të fundit? Pas pyetjes së gazetarit Roza Lati çohet nga studio dhe…

Moderatorja e njohur Roza Lati ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Expuls”. Moderatorja nuk i ka shpëtuar edhe pyetjeve pikante që i ka bërë...

Habit Roza Lati: Kam mbajtur të veshur në trup 26 kile silikon

Roza Lati së fundmi ka ngritur zërin fort mbi çështjen e ngrohjes globale. Së fundmi ajo ka publikuar projektit e saj më të ri...

“Ishalla je njëherë e lirë në krevat të bësh s*ks me mua”, Roza Lati nuk ja përton ndjekësit: Po…

Roza Lati është një ndër vajzat më pa filtra të shoëbizit shqiptar. Moderatorja herë pas here aktivizon në llogarinë e saj në “Instagram”, rubrikën...

Ka kryer marrëdhënie me Feron në ashensor? Roza Lati tregon të vërtetën

Moderatorja Roza Lati është një ndër femrat më të drejtpërdrejta në ekranin shqiptar. Shpesh herë ajo “thumbohet” nga ndjekësit, gjë e cila nuk e...

Pas “kasetës së sek*it”, Roza Lati “plas” bombën e radhës, komplet nudo uron ditëlindjen e saj (FOTO)

Ashtu si dhe kishte lajmëruar Roza Lati ditën e sotme solli “bombat” e radhës. Pas “kasetës së seksit”, Roza ka ndezur përsëri rrjetin me...

Komentet pas “fotove të nxehta” në vaskë dhe me të brendshme, Roza Lati iu drejtohet “kritikëve”: Mua s’më ha fare…

Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në median rozë. Me karakterin e saj të drejtpërdrejtë, pa komplekse ka arritur të marrë...

“Sot vetëm me drogë dhe s*ks bëhesh milioner”, Roza Lati tregon arsyen pse i publikoi fotot provokuese që “ndezën” rrjetin

Pak ditë më parë Roza Lati shkaktoi jo pak zhurmë në rrjetet sociale me setin e fundit fotografik. “Do të bëhesha bilionere nëse do të...

Lajmet e fundit