Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roza lati zmadhon gjoksin

Roza Lati tregon gjoksin pas operacionit për zmadhim, mjekja: Ta gëzosh!

Pak ditë më parë, Roza Lati, moderatorja dhe vajza e aktores së njohur Rita Lati, iu nënshtrua një ndërhyrjeje për zmadhimin e gjoksit. ...

Roza Lati zmadhon me sukses gjoksin, dhe nuk harron buzët… (Foto)

Ish-konkurrentja e Dance With Me, Roza Lati ka bërë operacion gjoksin dhe mesa duket ka përfunduar me sukses. Ajo duket mjaft...

Lajmet e fundit