Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roza Lati ia thotë troç moderatorit të njohyr: Ty do të puthja

Roza Lati ia thotë troç moderatorit të njohur: Ty do të puthja

Moderatorja bukuroshe Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Sevenbizz” ku është pyetur dhe për puthjen me këngëtarin Fero. ...

Lajmet e fundit