Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roza lati gjoksi

Roza Lati tregon gjoksin pas operacionit për zmadhim, mjekja: Ta gëzosh!

Pak ditë më parë, Roza Lati, moderatorja dhe vajza e aktores së njohur Rita Lati, iu nënshtrua një ndërhyrjeje për zmadhimin e gjoksit. ...

Roza Lati zmadhon me sukses gjoksin, dhe nuk harron buzët… (Foto)

Ish-konkurrentja e Dance With Me, Roza Lati ka bërë operacion gjoksin dhe mesa duket ka përfunduar me sukses. Ajo duket mjaft...

Lajmet e fundit