Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roza Lati bën deklaratën BOMBË: Ky drejtor i televizionit të njohur më ka ngacmuar

Roza Lati bën deklaratën BOMBË: Ky drejtor i televizionit të njohur më ka ngacmuar

Roza Lati e ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës ka folur për një histori personale, që jo shumë veta kanë guxim ta...

Lajmet e fundit