Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roza lat

Roza Lati: Nuk jam e kënaqur me hundën, do kryej një tjetër ndërhyrje estetike

Roza Lati është shprehur se me ndërhyrjet e deritanishme, në hundë dhe në buzë nuk është e kënqaur dhe se do kryejë dhe një...

Lajmet e fundit