Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roza dhe iva

Iva dhe Roza tepër seksi i nxjerrin të gjitha sheshit, por pa dashje moderatorja tregon më shumë se çduhet

Roza Lati dhe Iva Aliko që pasi u bënë bashkë kundër pronarit të dyqanit të kafshën në “Myslim Shyr” duket se janë lidhur fort...

I shpëtuan gjobës prej 90 milionë lekë, Roza dhe Iva mike të ngushta, dedikimi i moderatores do t’ju befasojë

Moderatorja simpatike Roza Lati dhe këngëtarja Iva Aliko para disa ditësh fituan gjyqin kundër pronarit të dyqanit të kafshëve në “Myslim Shyr” Artan Zabeli,...

Lajmet e fundit