Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roy Sula

Shqipëria i bën ftesë talentit të kampionatit anglez

Politikat e kombëtares kuqezi kanë ndryshuar. Në kombëtare po thërriten vetëm lojtarë të rinj dhe që dallohen për talentin e tyre. Në ndeshjet e...

Lajmet e fundit