Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

roy clark

Tronditet bota e artit, ndahet nga jeta ylli i muzikës botërore

Ndahet nga jeta këngëtari amerikan, ylli i muzikës country dhe pop Roy Clark. Mediat amerikane raportojnë se Clark ndërroi jetë mëngjesin...

Lajmet e fundit