Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

Rovena Voda

Zv.ministrja raporton tek Rama: Janë goditur 55 grupe kriminale dhe është kapur 20 herë më shumë drogë

Zv.ministrja e Punëve të Brendshme, njëkohësisht dhe drejtuesja e Task Forcës Antikanabis, Rovena Voda ka raportuar sot para kryeministrit Edi Rama, punën që është...

Masat për reduktimin e kërkesave për azil, Zv/ministrja Voda pret ambasadoren e Luksemburgut

Zv/ministrja e Punëve të Brendshme Rovena Voda priti ambasadoren e Luksemburgut Nadia Ernzer. Çështje kryesore të bisedës ishin forcimi i bashkëpunimit dhe plani...

Lajmet e fundit

Standard

Telegraf

Gazeta Shqiptare

Dita

Fjala