Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

Rovena Voda

Para për një vend pune, Sali Berisha për ish-zv.ministren: Rovena Voda, hajdute xhepi dhe motër binjake me Tire sanitaren

Ish-kryeministri Sali Berisha komenton vendimin e Gjykatës së Posaçme, e cila ka lënë në masë paraprake “Arrest në shtëpi” ish-zv.ministren e Brendshme Rovena Voda,...

GJKKO kërkon “arrest shtëpie” për ish-zv.ministren e Brendshme, Rovena Voda (AKUZA-DETAJE)

Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar (GJKKO), kavendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për ish-ministren Rovena Voda....

Projektligji/ Zv.ministrja e Brendshme: Karta identiteti pa afat vlefshmërie për të moshuarit mbi 75 vjeç

Zv.ministrja e Brendshme, Rovena Voda ka thënë se karta e idetitetit për personat mbi 75-vjeç do të bëhet pa afat. Ajo...

‘Të prekurit nga tërmeti do pajisen me çadra dimërore për Vitin e Ri’, zv.ministrja Voda : Ja urdhri që ka dhënë kryeministri

Shefja e shtabit të emergjencave në qarkun e Durrësit, si dhe zëvendësministrja e Brendshme Rovena Voda, ka bërë një përshkrim të gjithë situatës post-tërmetit...

Inspektimi i banesave në qarkun e Durrësit, Voda: 2126 objekte të pabanueshme dhe 417 për tu shembur (Bilanci paraprak)

Zëvendës ministrja e Brendshme, Rovena Voda ka deklaruar se janë inspektuar në rang qarku, 5171 objekte, ku janë evidentuar 2126 objekte të pabanueshme dhe...

Inspektimi i ndërtesave në qarkun e Durrësit, Rovena Voda: 1971 objekte të pabanueshme dhe 363 për tu shembur (Bilanci paraprak)

Zëvendës ministrja e Brendshme, Rovena Voda, si çdo pasdite ka bërë me dije bilancin paraprak të ndërtesave dhe objekteve të inspektuara nga ekspertët pas...

Inspektimi i banesave, Voda: 1735 objekte të pabanueshme, 270 duhen prishur (Bilanci paraprak)

Zëvendës ministrja e Brendshme, Rovena Voda, ka bërë me dije një bilanc të përditësuar paraprak me shifra zyrtare për numrin e objekteve të inspektuara...

Voda bën bilancin: 1183 të shembura dhe 558 pallate të dëmtura rëndë

Zv/ Ministrja e Brendshme Rovena Voda ka bërë një bilanc të banesave të dëmtuara deri tani. Qarqet më të prekura nga...

Inspektimi në terren në Durrës, Shijak dhe Krujë, Rovena Voda: 21 objekte për tu shembur dhe 180 të pabanuara

Pas mbledhjes ë Shtabit të Emergjencës në qarkun e Durrësit, zëvendës ministrja e Brendshme Rovena Voda ka bërë me dije se nga inspektimi në...

Gazetari SHERR në TV me zv.ministren e Brendshme: Keni 30 vjet të zhytur në LUKS! Rama ka 20 vjet që jep leje ndërtimi (DEBATI)

Gazetari Ilir Demaliaj dhe zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda janë përfshirë në një debat të ashpër televiziv përsa i përket menaxhimit të situatës pas...

Lajmet e fundit