Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

Rovena Voda

Gazetarët e pyesin nëse PS ka përgjegjësi, Taulant Balla: Fatos Tushe nuk është më pjesë e jona, me Rovena Vodën s’kemi asnjë lidhje!

Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla, është pyetur sot nga gazetarët për arrestimin e ish-kryebashkiakut të Lushnjës Fatos Tushe dhe ish-zv.ministres së Brendshme...

Arrestimi i ish-zv.ministres, revoltohet Murrizi: Kaq të pangopur janë këta monstra që na qeverisin, sa edhe m** po t’u japësh, nuk thonë kurrë jo

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka komentuar arrestimin e ish-zv.ministres së Brendshme Rovena Voda, e cila u kap në përgjime duke marrë lekë, celular dhe një...

Avokatët e Rovena Vodës kërkojnë revokim të masës së sigurisë: S’ka kryer vepër penale, nuk ka rrezik se mund të largohet

Avokatët mbrojtës të ish-zv.ministres së Brendshme, Rovena Voda kanë kërkuar revokim të masës “arrest shtëpie”, duke u arsyetuar mbi bazën e hetimit.  Ata kanë mohuar...

“Qyqa ka kamera këtu, bjere bjere çantën”, zbardhen PËRGJIMET, Rovena Voda mori 1.000 euro, celular dhe arkë me peshk: Nuk e dua iPhone, direkt...

Newsbomb.al zbardh përgjimet e Prokurorisë Speciale SPAK, për ish-zv.ministren e Brendshme Rovena Voda dhe dy gra të tjera që ndikojnë për të fituar një...

Arkë me peshk dhe 1.000 euro për një vend pune në Ministri, GJKKO lë në “arrest shtëpie” Rovena Vodën

GJKKO ka lënë në fuqi masën “arrest shtëpie” për ish- zv.ministren e Brendshme, Rovena Voda, e cila akuzohet për veprën penale të “ushtrimit të...

SPAK po hetonte prokurorin Edmond Karriqi, në përgjime doli Rovena Voda, do punësonte në Ministri avokaten-motër e biznesmenit të karburanteve

Rovena Voda, ish-zv.ministre e Brendshme ra në “rrjetën” e SPAK teksa Prokuroria Speciale hetonte prokurorin e Kukësit Edmond Karriqi, shkruan newsbomb.al. Ashtu siç ishte...

FOTO: Patrulla shoqëron në Gjykatën kundër Korrupsionit ish-zv.ministren Rovena Voda, mori 1.000 euro dhe 1 arkë peshk për një vend pune

Ish-zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, ka mbërritur pak minuta më parë në ambientet e Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit, shkruan neësbomb.al. Ajo...

“SPAK po bën nxehjen”, Bamir Topi i “fut frikën” kokave të politikës: Pas çështjeve të mëdha fshihen ata, do iu vijë radha

Ish-presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi ka komentuar sot në Repolitix aktualitetin politik në vend, marrë shkas nga arrestimet e bujshme së fundmi, përfshirë kryebashkiakun...

EMRI/ I dha arkë me peshk ish-zv.ministres, kush është avokatja 30-vjeçare me 4 super-biznese në Durrës, 2 janë agjenci peshkimi (DOKUMENTI)

Dje GJKKO vendosi masën e sigurisë “arrest shtëpie” për ish-zv.ministren e Brendshme, Rovena Voda, pas përgjimeve ku dëgjohej se kishte pranuar 1000 euro, një...

“Shefe nuk e bëj dot”, 1.000 euro, celular dhe arkë me peshk; zbardhen PËRGJIMET e zv.ministres Rovena Voda: Leku hedh ujin përpjetë

Ish-zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda dhe dy shtetase të tjera, pritet të dalin nesër para Gjykatës së Posaçme për t’u njohur me vendinmin ndaj...

Lajmet e fundit