Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rovena Stefa

Rovena Stefa vajzë për shtëpi, shikoni si e përdor lopatën për të vjelë patate bio (FOTO)

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, dhe pse së fundmi nuk ka qenë shumë aktive në muzikë. ...

Me taka ortopedike super të larta, Rovena Stefa shfaq format me bikini në plazh

Një tjetër këngëtare shqiptare i është bashkuar trendit të takave në plazh. Bëhet fjalë për artisten shumë të dashur nga publiku...

Pas 3 muajsh palestër, Rovena Stefa shfaqet bombastike me bikini (FOTO)

Këngëtarja Rovena Stefa është shfaqur së fundmi më në formë se kurrë. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku...

‘Black Valentine’ Rovena Stefa  pozon TOPLESS

Këngëtarja e njohur Rovena Stefa është shumë aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja ndan momente të ndryshme nga jeta e saj me...

Fansi i bën deklaratën e fortë: Me të pas 1 natë ty nuk ka dhuratë më të bukur për Shën Valentin… Zbuloni si përgjigjet...

Rovena Stefa është një ndër këngëtaret më aktive të skenës shqiptare. Ajo publikon herë pas here klipe të ndryshme. Gjithashtu poston...

Rovena Stefa ‘i nxjerr të gjitha’ në videoklipin e ri, i del pjesa intime

Ajo është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren Rovena Stefa e cila numëron disa hite....

Deklaroi se ishte e virgjër, këngëtares shqiptare i propozojnë për martesë

Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Rovena Stefi u vu në qendër të vëmendjes për shkak të një deklarate. Teksa...

Shkon me TAKA në plazh, Olti Curri degjeneron këngëtaren shqiptare: Çfarë mund të…

Olti Curri njihet si një ndër personat me më pak komplekse, teksa kurrë nuk lejon që të qëndrojë jashtë thashethemeve lart e poshtë. ...

Këngëtarja shqiptare si rrallëherë, poston FOTO me të brendshme nga dhoma e gjumit

Ajo është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren Rovena Stefa e cila numëron disa hite....

Rovena Stefës ende nuk i ka dalë inati, zbulon këngëtarët që e votuan me 0 pikë te “Kënga Magjike”: Jeni të dobët (FOTO)

“Kënga Magjike” mbaroi dhe shpalli fituesin, por debatet dhe sherret mes këngëtarëve që morën pjesë nuk kanë të mbaruar. Ndër pjesmarrësit që...

Lajmet e fundit