Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rovena Stefa i kundërvihet Elhaida Danit: Hipokrizi, erdhi dhe më puthi dhe në fund…

Rovena Stefa i kundërvihet Elhaida Danit: Hipokrizi, erdhi dhe më puthi dhe në fund…

Festivali i "Këngës Magjike" që u mbajt vitin që lamë pas u shoqërua me debate të shumta. Dhe mesa duket hadërmbetjet mes artistëve...

Lajmet e fundit