Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rovena gasgi

U pezullua nga Arta Marku dhe e ‘dogji’ VETTINGU, NDËRKOMBËTARËT gjetje të re për Rovena Gashin

Kolegji i Posaçëm i Apelimit vendosi të hënën të dëgjojë në seancë publike Rovena Gashin prokuroren e shkarkuar nga KPK, pasi Operacioni Ndërkombëtar i...

Lajmet e fundit