Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rovena dilo prona

Rovena Dilo irritohet me gazetaren: Nuk dija ç’ të bëja, fillova të shaja dhe ulërisja

Këngëtarja e njohur Rovena Dilo është irrituar tepër me një gafë të një gazetareje të RTSH. Dilo mesa duket nuk ka...

Rovena Dilo i shkruan letër të hapur “politikanëve që po i zhvasin pronën”

Këngëtarja Rovena Dilo ka vendosur të shkruajë një letër të hapur lidhur me konfliktin që ajo ka patur me deputetin e Partisë Socialiste, Tom...

Lajmet e fundit