Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rovena daja

Tragjike situata te COVID 2/ Vdesin 6 persona në 24 orët e fundit, 3 prej tyre pa sëmundje shoqëruese (JA SA ËSHTË NUMRI I...

6 viktima në 24 orët e fundit nga coronavirusi në vendin tonë. Fatkeqësisht nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen...

BILANC I TRISHTË/ 2 të vdekur nga COVID, mes tyre një grua 45-vjeçare! 74 raste të reja në 24 orë, 37 vetëm në Tiranë

2 pacientë të prekur nga COVID 19 kanë humbur jetën te Infektivi. Konkretisht një 45 vjeçare nga Berati dhe 82-vjeçar nga...

Rriten shifrat në vend/ 52 të infektuar në 24 orë, Covid ‘shpërthen’ në ndërmarrjet me shumë punëtorë, 807 raste aktive (SHPËRNDARJA)

Në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë konfirmuar pozitive me Covid 52 raste të reja në 24 orët...

Tjetër rekord të infektuarish, Ministria e Shëndetësisë i rikthehet dënimeve: Kush të mundet të punojë nga shtëpia! Thyerja e rregullave rrezikon shëndetin (APELI)

Ditën e sotme është shënuar tjetër rekord i rasteve të reja me Covid, ku në 24 orët e fundit janë shënuar 57 raste të...

Specialistja e ISHP tregon rastin e papërgjegjshmërisë së qytetarit: Bëri testin e COVID, përgjigjen e priti në restorant me njerëz të tjerë

Specialistja e Institutit të Shëndetit Publik, Rovena Daja, ka folur ditën e sotme për situatën e COVID-it në vendin tonë, pasi në ditët e...

BILANC I QENDRUESHËM/ 10 raste të reja me COVID në 24 orët e fundit, 7 nga të prekurit në terapi intensive

10 raste të reja me covid 19 në 24 orët e fundit. Nga 275 testime, 10 prej tyre kanë rezultuar pozitivë...

Lajmet e fundit