Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rovena agolli

Takimi me Gurun-në, flet gruaja e Damian Gjiknurit: Unë po zbuloj veten!

Vitin e kaluar erdhi në Tiranë, Guru-ja Paramahamsa Vishëandanda dhe kjo vizitë habiti jo pak shqiptarët. Ndërkohë, një ndër personat që e priti në...

Lajmet e fundit