Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rovana gashi

Furtuna e Arta Markut: Pas Elbasanit “stuhi” në Kukës e Fier! Shkarkohen të tjerë prokurorë (EMRAT- ZËVENDËSUESIT)

Arta Marku “shkund” Prokurorinë e Elbasanit, Kukësit dhe Fierit. Nuk di të ndalë kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme Arta Marku me...

Lajmet e fundit