Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rousseff

Senati shkarkon Dilma Rousseff, Brazili me president të ri

Me 61 vota pro dhe 20 kundër anëtarët e Senatit në Brazil kanë votuar për herë të parë në histori për shkarkimin e presidentes...

Lajmet e fundit