Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Roterdam

Vetëvrasje në tentativë, i vë flakën vetes përpara konsullatës turke

Një burrë i ka vënë flakën vetes gjatë ditës së sotme përpara konsullatës turke në Roterdam  të Holandës. Ai është transportuar...

E PAZAKONTË/ Fshehën KOKAINËN mes peshqëve, kapen shqiptarët

Mbi një ton kokainë ka kapur policia hollandeze, si dhe ka shkatërruar grupin me gjatë persona. Personat e arrestuar ishin të...

Shmanget sulmi terrorist në koncert, zbulohet furgoni i mbushur me fuçi benzine në Roterdam

Një koncert muzikor është anuluar në Roterdam pas alarmit për një sulm të mundshëm terrorist. Policia holandeze mësohet se është informuar...

Zjarr i madh në Roterdam (Foto)

Një zjarr i madh ka përfshirë pjesë të rafinerisë së naftës Esso në Botlek të Roterdamit mbrëmjen e sotme. Mësohet se një...

Arrestohet në Roterdam i shumëkërkuari shqiptar, u dënua me 25 vite burg për vrasje

Është arrestuar në Roterdam Hektor Mahmutaj i dënuar me 25 vite burg për vrasje. Arrestimi i Mahmutaj është bërë nga policia...

VIDEO/ Erdogan mban fjalën, ngre turqit në protestë në Hollandë, përzë ambasadorin

Tensionet mes Turqisë dhe Hollandës janë në pikën më të lartë të tyre në historinë e dy vendeve. Qeveria holandeze ka marrë sot vendim...

Super-aksion i policisë hollandeze, sekuestrohen 300 kg kokainë, dy shqiptarë në pranga

Policia hollandeze ka realizuar me sukses një operacion ku janë sekuestruar më shumë se 300 kilogram kokainë. Aksioni i policisë është...

Lajmet e fundit