Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
40 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Roskovec

U raportua i zhdukur prej katër ditësh, gjendet 32 vjeçari nga Roskoveci (FOTO)

Pas denoncimit nga familjarët, Policia ka bërë të mundur gjetjen e 32 vjeçarit nga Roskoveci, Ferit Sakaj, i cili ishte larguar nga banesa katër...

VIDEO/ “Sa të kem dëshirë dhe fuqi do më shoqërosh”, gazetarja bën kryetaren e bashkisë Roskovec të ngrejë dolli me fund

Gazetarja Alma Cupi ka udhëtuar drejt Roskovecit ku dhe ka zhvilluar një takim tepër miqësor me kryetaren e bashkisë, Majlinda Bufi. Në një sofër të...

Autobusi përplaset me motorin, humb jetën një person në Roskovec

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Kurjan, Roskovec. Paraprakisht bëhet me dije se një autobus është përplasur me një...

U zhduk dy ditë më parë, 67 vjeçari nga Roskoveci gjendet i mbytur në kanal

Një 67 vjeçar nga Roskoveci është gjetur i mbytur në një kanal me ujë në fshatin Vidhishtë. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim dy...

Berisha apo Ibsen Elezi? Përfundon procesi i numërimit në Roskovec, ja kush fitoi

Ka përfunduar procesi i numërimit në degën e parë të Partisë Demokratike. Sipas informacioneve paraprake mësohet se në Roskovec kanë votuar total 476 anëtarë të...

EMRI/ E rëndë në Roskovec, 50 vjeçari bie në vaskën e peshkut dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Roskovec mesditën e sotme, ku një 50 vjeçar ka humbur jetën. Policia bën me dije se Ysmet Plaka...

Përfundon numërimi i votave, PD e Roskovecit zgjedh kryetarin e ri

Ka përfunduar numërimi i votave për zgjedhjen e kryetarit të ri të Partisë Demokratike në degën e Roskovecit. Gara ka qenë mes dy kandidatëve, Kevin...

“ Fëmijët ishin në varrim, por s’e dinin që po përcillnin nënën”, rrëfimi rrëqethës i motrës së 30-vjeçares: Fajtor është Fatjoni, e ndau nga burri...

Vrasja e 30-vjeçares Merushe Hazizi nga vjehrri i saj në fshatin Vidhisht në Roskovec të Fierit, tronditi mbarë opinionin publik, tre ditë më parë....

Vjehrri vrau bashkëjetuese e djalit, vajza bën deklaratën tronditëse: Merushja rrinte e kyçur në dhomë! Vëllai vetëm qan (E PLOTË)

Merushe Hzizi, 30 vjeçe, është vrarë dje barbarisht me thikë nga vjehrri i saj. 61 vjeçari Xhevahir Hoxha nuk pranonte lidhjen që e reja...

TRONDITET Roskoveci, vjehrri VRET nusen dhe më pas vetëvritet (EMRAT)

Një ngjarje tragjike është shënuar ditën e sotme në Roskovec. Bëhet me dije se vjehrri shtetasi Xhevahir Hoxha, 61 vjeç, ka vrarë me thikë bashkëjetuesen...

Lajmet e fundit