Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rosela gjylbegu

Rosela Gjylbegu bie pre e vjedhjes, grabitësit i bëjnë kërdinë në shtëpi

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka rënë pre e grabitjes. Këngëtares i kanë vjedhur shtëpinë. Mediat lokale në Shkodër raportojnë...

Rosela Gjylbegu prezanton të ëmën, këngëtarja publikon FOTO

Rosela Gjylbegu është një ndër këngëtaret shqiptare më të rezervuara. Kur bëhet fjalë për jetën e saj private publiku di shumë pak. ...

Rosela sqaron sherrin me Encën: Pse i përmenda emrin…

Disa javë më parë sherri mes këngëtareve Enca Haxhia dhe Rosela Gjylbegu ishte një nga të ndjekurit në media. Shprehja e Roselës...

Enca e bëri për ujë të ftohtë, reagon Rosela Gjylbegu

Dy ditë më parë ndodhi një sherr viral mes dy këngëtareve të njohura shqiptare, Encës dhe Rosela Gjylbegut. Kjo e fundut e ftuar në...

Plas sherri mes këngëtareve, Enca ia përplas në fytyrë Rosela Gjylbegut: Gjyshe shko në…

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Rosela Gjylbegu ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” në Top Channel. Sakaq, gjatë lojës ajo u pyet se...

Lajmet e fundit