Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rosa Pateson

Gjendet e vdekur gruaja e ish-ministrit britanik

Gruaja e ish ministrit dhe deputetit Tory Owen Paterson, Rosa Paterson është gjetur e pajetë në banesën e tyre në Britani. ...

Lajmet e fundit