Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ropalli

Grupi kundër Bashës kapet “mat”. Vazhdojnë të “thurin” plane, pas kafesë ia shtrojnë drekë dhe verë në mes të Tiranës

Astrit Patozi, Majlinda Bregu, Arben Imami, Jozefina Topalli, Ridvan Bode janë figurat politike të lënë jashtë listave të PD-së për zgjedhjet e 25 qershorit....

Lajmet e fundit