Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ronida hysa

I vodhi paratë pacientit me Covid-19, Urdhri i Infermierit i heq licencën e punës Ronida Hysës

Infermierja Ronida Hysa u arrestua pasi i vodhi një pacienti me koronavirus, 200 mijë lekë (të vjetra) dhe 600 mijë lekë të tjera në...

Lajmet e fundit