Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Ronela Hajati

VIDEO/ Këngëtarja serbe jep mijëra euro për këngën e Ronela Hajatit

“Leje” është kënga e Ronela Hajatit e cila ka bërë që serbët të “çmenden” pas asaj. E publikuar në fillim të muajit tetor kënga...

“S’kam marrë asnjëherë çmim të parë”, çfarë ka pritur Ronela nga Eurovizioni?

Këngëtarja Ronela Hajati, e cila këtë vit përfaqësoi Shqipërinë në “ Eurovizion Song Contest” me këngën “Sekret”, ka treguar “të pathënat”. Ronela tha se ishte...

Mediat e “masakruan” pas rezultatit në Eurovision, Ronela Hajati në gjendje të rënduar psikologjike

Ronela Hajati është shndërruar në kryefjalën e mediave, jo vetëm shqiptare, por edhe ndërkombëtare. Duket së performanca e saj ne "Eurosong" nuk është pëlqyer nga...

E shanë dhe e “kryqëzuan”, Ronela Hajati i kthehet kritikëve: Ore shqipe isha si shpirt! Askush nuk të do sa shqiptarët

“Vreri” që shqiptarët kanë derdhur ndaj Ronela Hajati gjatë këtyre ditëve të fundit ka qenë tepër i madh, mirëpo kjo sjellje e atdhetarëve të...

“As Faja që ra nga fiku s’ka tekst, por njerëzit tërbohen duke e kërcyer”, Aulona Musta i del në mbrojtje Ronela Hajatit: Mos hidhni...

Moderatorja Aulona Musta iu është përgjigjur kritikëve të këngëtares Ronela Hajati, e cila nuk arriti të futet në natën finale të Eurovision. Përmes një...

Ironizon Nard Ndoka: Rama del nudo dhe e votojnë, Ronelën jo, ajo na “fyeu” rëndë

Ish-deputeti Nard Ndoka shkruan se kryeministri Edi Rama ka 9 vite që mashtron për hapjen e negociatave, ndërsa qytetarët mërziten për veshjen e Ronela...

“S’ngeli profesor e doktor pa folur për kofshët e b*thën e Ronelës”, revoltohet moderatorja: Dilni ulërisni se po vdesim si minj nëpër spitale!

Skualifikimi i Shqipërisë mbrëmjen e djeshme nga finalja e Eurovision shkaktoi reagime të shumta. Personazhe të njohura kanë përkrahur dhe gjykuar performancën e këngëtares...

“1 milionë klikime në pak orë”, Ronela Hajati tregon se çfarë bëri mbrëmë pas Eurovision: Ende ndjej dhimbjen në gjoks…

Këngëtarja Ronela Hajati ka reaguar sërish, pasi Shqipëria nuk arriti të kualifikohej në finalen e Eurovision. Ajo i bashkohet mendimit të shumë artistëve se...

“Hajati në Eurovision ka bërë art, jo thjesht këngë”, Fuga: Më në fund! Mjaft me paraqitje gocash të mira…

Akademiku Artan Fuga përmes një shkrimi në rrjetet sociale ka analizuar performancën e Ronela Hajatit në “Eurovision”. Fuga nuk i ka kursyer notat e ironisë...

Robert Aliaj nuk kursehet ndaj Ronelës: Skandaloze! Performancë e dënjë për club striptizmi

Artisti Robert Aliaj ka reaguar për performancën e Ronela Hajatit mbrëmjen e djeshme në Torino të Italisë në natën e parë gjysëmfinale të Eurovision. Për...

Lajmet e fundit