Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

ronaldo

Habit Ronaldo: Po, e kam thënë! Me gruan e Figos s’do dilja nga shtëpia

Ish-sulmuesi brazilian, Ronaldo ka rrëfyer për mikrofonat e ‘Onda Cero’ një nga bisedat që ka zhvilluar me presidentin e Real Madrid, gjatë kohës që...

Cristiano Ronaldo dhe Justin Bieber do luajnë së bashku në filmin “Goal”

Cristiano Ronaldo dhe Justin Bieber do të jenë protagonistë në një film për Real Madrid. Futbollisti së bashku me këngëtarin janë në...

Vret shokun pas debatit se kush është më i mirë Messi apo Ronaldo

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në periferi të Mumbait, Indi ku një 32 vjeçar është vrarë nga shoku i tij pas debatit të...

Ronaldo i jep fund zërave për largimin e tij: Kam edhe dy vjet kontratë me Realin

Sulmuesi portugez i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka konfirmuar të hënën për gazetën ‘Marca’ se ai do të qëndrojë edhe dy vjet në klubin...

Cristiano Ronaldo planifikon të kalojë Vitin e Ri me kikbokserin maroken

Shtohen zërat që mbështesin thashethemet se ylli i futbollit, Kristiano Ronaldo është në një lidhje homoseksuale me kikbokserin muskuloz nga Maroku. Sipas...

Lajmet e fundit