Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.1kmh
75 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

ronaldo

Real Madrid ngre lart kupën e botës, Ronaldo shkruan historinë

Real Madrid është absolutisht klubi më i mirë i futbollit në Botë për vitin 2017. Madrilenët tashmë janë kampionë botëror për klube...

I shënoi golin Al Jazira, Ronaldo arkivon rekordin botëror

Pavarësisht se sapo ka mbushur 32 vjeç dhe pak trofe i kanë mbetur pa fituar, Cristiano Ronaldo nuk ndalet së thyeri rekorde në karrierën...

Ronaldo i pakënaqur, kërkon largimin nga Madridi, Perez bën gati ofertën faraonike për Neymar

Real Madrid i ka ofruar rinovimin e kontratës Kristiano Ronaldos, por ky i fundit nuk ka mbetur shumë i kënaqur nga oferta e klubit...

Ronaldo ia del më në fund, mposht Neymar dhe Mesi në garën për çmimin e FIFA

Pas një sezoni që do e mbaj mend gjatë, Kristiano Ronaldo e ka kurorëzuar me një çmim shumë të rëndësishëm. Portugezi...

Rikthehet Champions rikthehet dhe Real Madrid me Ronaldon, këto janë rezultatet befasuese të së martës

Edhe pse në “La Liga” nuk po kalon një formë të mirë, Liga e Kampioneve është një tjetër gjë dhe Real Madrid nuk neglizhon....

Ronaldo “acaron keq” maqedonasit me simbolin që ata e “urrejnë”, provokim? (FOTO)

Tashmë është bërë gati e zakoshme që personazhe të njohur të jetës publike të pozojnë me simbolin e shqiponjës i bërë me duar. ...

Cristiano Ronaldo kapet “mat” me të dashurën, foto super të nxehta

Futbollisti i famshëm Cristiano Ronaldo po shijon pushimet në një nga plazhet më të bukura të Spanjës së bashku me të dashurën, Georgina Rodriguez.  ...


Lajmet e fundit