Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

ronaldo

Juventus do ta kishte blerë Ronaldon që kur ishte 18 vjeç, por dështoi për faj të këtij lojtari

Këto ditë të fundit Botërori është eklipsuar nga lajmet e merkatos mbi një transferim të mundshëm të Kristiano Ronaldos te Juventus. ...

E BUJSHME/ Në Spanjë e bëjnë të kryer, Ronaldo prezantohet te Juventus përpara pushimeve

Prej ditësh po qarkullon në media se Cristiano Ronaldo do të kalojë te skuadra e Juventus-it. Emisioni sportiv ” El Chiringuito” raporton se gjithçka...

Pique akuza Ronaldos: Binte në tokë sapo e prekje

Ndeshja e djeshme mes Portugalisë dhe Spanjës i pati të gjitha, gola spektakël dhe emocione pafund. Ajo që ra në sy...

Sqarim goli

Shkruan Artan Fuga Miq Ronaldo dje nuk e shënoi golin me këmbë si thonë disa, por me kokë. Nuk po flas...

Mbyllet sfida, REAL MADRID finalistja e parë e CHAMPIONS LEAGUE

Ka përfunduar ndeshja mes Real Madridit dhe Bayern Mynihut, me rezultatin 2-2. Ky takim ishte i vlefshëm për gjysmëfinalen e Champions Leagues. ...


Lajmet e fundit