Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

ronaldo

Një familje bardhezi, RONALDO poston foto të familjes me fanelën e Juventus

Fotoja është shoqëruar me mbishkrimin “familja bardhezi”, e cila e përshkruan atë më së miri, e ndërsa ka “thyer” rrjetin pasi për vetëm...

Bota e sportit në ankth, ‘fenomeni’ Ronaldo përfundon në spital

Njëri prej futbollistëve më të mirë të të gjitha kohërave Ronaldo (Fenomeni) është shtruar me urgjencë në spital për shkak të problemeve në mushkëri....

Shifra marramendëse, në 1 muaj Ronaldo bën 630 mln euro

Kalimi i Cristiano Ronaldos tek Juventus nuk është bërë quajtur kot “blerja e shekullit”.   Ndonëse në moshën 33 vjeçare, ai...

Akuzat për evazion fiskal, ja sa do paguajë Ronaldo në Spanjë

Pas akuzave për evazion fiskal Cristiano Ronaldo mbyll problemet me Agjensinë Tatimore Spanjolle. Futbollisti i Juventusit ka arritur të bejë një...

Trondit Paul Pogba: Dua të luaj me Ronaldon te Juventusi

25-vjeçari ishte një nga yjet e Kupës së Botës këtë verë dhe luajti një rol kyç te Franca e cila fitoi turneun në...

Ronaldo lë 20 mijë euro bakshish te hoteli ku kaloi pushimet në Greqi

Sulmuesi juventin Cristiano Ronaldo ka lënë pa fjalë stafin e hotelit ku kaloi pushimet në Greqi, duke i dhënë plot 20 mijë euro bakshish....

‘Më në fund, do ketë një 11-metërsh për Ronaldon në Itali’

Nga viti 1997 deri në vitin 2018: Njëzet e një vjet pas ardhjes së Fenomenit, një tjetër Ronaldo arrin në Itali. Është e pamundur...

Ronaldo te Juventus: S’ka rëndësi mosha, do lë gjurmë në këtë ekip

“Juventusi” është një nga klubet më të mëdha në botë dhe kjo ma ka lehtësuar mjaft zgjedhjen time”.   Kështu e...

Lajmet e fundit