Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

ronaldo

FOTO/ Makina luksoze e Ronaldos aksidentohet në Spanjë, përplaset keq me murin

Një prej makinave të Cristiano Ronaldos është përplasur në Majorka. Incidenti po hetohet nga policia, për makinën Bugati të Ronaldos që kushton rreth 2...

Shorti i Champions League/ Dy supersfida dhe ndeshje të lehta për Inter dhe Juventus, Ronaldo sfidon Messin

Është hedhur në Nyon të Zvicrës shorti për fazën e 1/16 të Champions League. Goglat kanë përzgjedhur përballjet që do të ketë në këtë...

VIDEO: Shikoni veprimin e Ronaldos pasi goditi me top punonjësin e sigurisë

Manchester United pësoi disfatë 2-1 ndaj Young Boys, në Champions League. Një episod tejet interesant ndodhi pak para se të fillonte sfida e “Wankdorf...

“Çmendet” merkato në ditët e fundit, Ronaldo një hap larg Manchester Cityt, Mbappe gjithnjë e më pranë Real Madridit

Merkato e këtij viti ka qenë e "çmendur", por çmenduria duket se do të vijojë edhe në ditët e fundit. Pas transferimeve të Lionel Messit...

EURO 2020/ Mjafton “perla” e Hazard, Belgjika nxjerr jashtë Portugalinë e Ronaldos dhe sfidon Italinë në çerekfinale

Belgjika arrin të fitojë minimalisht me rezultatin 1-0 ndaj Portugalisë dhe kalon në çerekfinale, ku do të përballet me Italinë.Ka mjaftuar një supergol i...

Juventus – Lion, Ronaldo shënon një perlë nga jashtë zone (VIDEO)

Ronaldo ka kalur në avantazh Juventusin në minutën e 60-të. Portugezi ka shënuar një super gol nga jashtë zone, duke e...

Ronaldo u shpall kampion, Georgina feston me bikini, ja si e priti mbrëmë në shtrat yllin portugez (FOTO)

Cristiano Ronaldo u shpall kampion dje, pasi Juventusi fitoi për të 9-in vit radhazi titullin e Seria A. Ai ka festuar...

Izolimi në shtëpi, Braçe shpërndan videon: Nëse s’u rrihet pa takuar njerëz…

Në këto ditë të vështira ku vetëkarantinimi në shtëpi është bërë i domosdoshëm për të mos përhapur koronavirusin, Zëvendëskryeministri Braçe ka këshilluar me anë...

Rama nuk i ndahet fëmijëve që u hodhën nga dritarja për t’i shpëtuar tërmetit, merr Aurelin dhe shkon te shtëpia e Alesios (Video)

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot familjen Cakoni që humbi shtatë anëtarë nga tërmeti i 26 nëntorit. Gjatë vizitës te 10-vjeçari...

Do tërhiqet nga futbolli? Ronaldo sqaron planet për të ardhmen  

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo këmbëngul se nuk do të tërhiqet nga futbolli, të paktën nuk ka një plan të afërt. Për 34-vjeçarin mosha...

Lajmet e fundit