Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ronaldo juventus

Juventus i pathyeshëm, shënon sërish Ronaldo

Juventus ka vuajtur jashtë mase ndaj Frosinone-s por në fund ka marrë një fitore 2-0 të merituar falë golit të Ronaldo-s që zhbllokoi rezultatin...

Juventus shet mbi 500 mijë fanella të Ronaldos, fiton gjysmën e parave të shpenzuara për të

Klubi i Juventus ka shitur më shumë se 500 mijë fanella me emrin e Cristiano Ronaldos në një ditë të vetme. ...

“Ronado një Bianconero”, reagon për herë të parë Juventus

Cristiano Ronaldo tashmë është pjesë klubit italian Juventus. Gjithçka u zyrtarizua sot, ndërsa CR7 i dha lamtumirën shokëve të ekipit dhe...

Ronaldo letër lamtumire, fansat shpërthejnë në lot

Cristiano Ronaldo është zyrtarisht lojari më i ri i Juventusit. Gjithçka u zyrtarizua sot, ndërsa CR7 i ka dhënë lamtumirën shokëve...

Ronaldo te Juventus, mediat në Spanjë: Arrihet marrëveshja

Mediat sportive në Spanjë janë mbushur sot me titujt bombastik për transferimin e mundshëm të Cristiano Ronaldos nga Reali i Madridit te bardhezinjtë e...

Lajmet e fundit