Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rona nishliu

Zbulohet një tjetër këngëtare e njohur që i bashkohet “The Voice of Albania”

Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e “The Voice of Albania 6”, njofton Top Channel. Këngëtare, tekstshkruese, filantropiste. Nishliu është një ndër personazhet më interesant...

Rona Nishliu bën ndryshimin drastik, pret flokët dhe duket shumë ndryshe

Jemi mësuar që prej 13 vitesh me radhë ta shohim me flokët në modelin rasta, por këngëtarja Rona Nishliu ka vendosur të ndryshojë duke...

Vogëlushe dikur, sot këngëtarja që ka bërë krenarë shumë shqiptarë

Ajo është këngëtarja që ka bërë krenarë shumë shqiptarë me përfaqësimin e saj në Eurovizion. E kemi fjalën për Rona Nishliun....

Lajmet e fundit