Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rona nishliu

‘Zgjohem e mbuluar me djersë të ftohta’, Rona Nishliu rrëfen tmerret e luftës: Tek ajo shtëpi nuk mund të shkoj…

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu ka rikujtuar përjetimet e tmerrshme në luftën e Kosovës dhe bombardimet e NATO-S, në vitin 1999. ...

SUPERSUKSES/ Rona Nishliu, pjesë e jurisë ‘Destination Eurovision” në Francë

Franca këtë të shtunë do të zgjedhë këngën përfaqesuese për Eurovision 2019, përmes garës kombëtare “Destination Eurovision”, ndërsa pjesë e jurisë profesionale do të...

Rona Nishliu bën urimin e veçantë ndaj nënës: Të dua, ma e shtrenjta dashuri e jemja (FOTO)

Sot është një ditë e shënuar në familjen e këngëtares së njohur Rona Nishliu. Nëna e saj ka ditëlindjen. Rona e...

15 vjeçarja nga Rumania mahnit jurinë duke kënduar në shqip këngën e Rona Nishliut (VIDEO)

Konkurrentja 15-vjeçare në “X Factor Romania”, Doinita Lonita, ka mahnitur jurinë me interpretimin e këngës “Suus” të Rona Nishliut. Ndonëse...

Fitoi ‘Festivalin e RTSH-së’,  Rona Nishliu uron Jonidën: Paç fat në këtë rrugë… (FOTO)

Gjatë mbrëmjes së djeshme, këngëtarja Jonida Maliqi është shpallur fituese e edicionit të 57 të  ‘Festivalit të RTSH-së’ . Automatikisht këngëtarja...

Rona Nishliu po tenton të bëjë Kosovën pjesë të Eurovision, këngëtarja tregon detajet

Rona Nishliu është padyshim një nga këngëtaret më të preferuara për shqiptarët. Prej disa kohësh ajo është shkëputur nga muzika dhe është përqendruar në...

Muaj mjalti në Itali pas martesës, Rona Nishliu merr dhuratën e veçantë nga kryeministri Rama (FOTO)

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Rona Nishliu i dha fund beqarisë. Këngëtarja kurorëzoi në martesë dashurinë e saj, në një ceremoni që...

U martua dy ditë më parë, Rona Nishliu nis muajin e mjaltit (FOTOT)

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu i dha fund beqarisë dy ditë më parë. Në fakt dasma erdhi si befasi për publikun pasi këngëtarja kishte...

Ndryshimi drastik i Rona Nishliut, shikoni si duket këngëtarja (FOTO)

Ajo gjithmonë është njohur për stilin e saj të veçantë në veshje po ashtu edhe në look. Rona nuk ka aplikuar...

Rona Nishliu i kërkon të tërbojë sonte skenën e Eurovizion, Linda befason me përgjigjen e saj

Sonte është nata e parë e Eurovizionit dhe Shqipëria do të përfaqësohet nga këngëtarja e famshme Linda. Një natë plotë me...

Lajmet e fundit