Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ron Tilles

Kompania farmaceutike “Turing” zëvendëson Martin Shkrelin

Kompania farmaceutike të cilën Martin Shkreli e themeloi dhe qëndroi për disa vite si shefi ekzekutiv i saj, “Turing”, e ka zëvendësuar Shkrelin një...

Lajmet e fundit