Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Romina Ruda

Plas sherri keq mes gazetares dhe Olta Gixharit: Nuk ia duroja dot sjelljen prej dive. Më kërkonte t’i merrja këpucët…

Sherr i bujshëm mes gazetares Romina Ruda dhe aktores së njohur Olta Gixhari. Aktualisht në Prishtinë është duke u mbajtur edicioni i...

Lajmet e fundit