Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

romeo

Jonida rrëfen të vërtetat teksa flet për Romeon nga karantina: Kur u bë publike lidhja isha në tension, planet për dasmë

Këngëtarja Jonida Maliqi ka zbuluar detaje nga jeta e saj personale në një intervistë të dhënë në kushte karantine. Teksa flet...

Pushime me Romeon? Jonida Maliqi ‘zbutet’, flet përsëri me fjalë dashurie: Të ndjesh rrahjet e zemrës së universit (FOTO)

Ditët e fundit në media qarkullon lajmi se Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë rikthyer përsëri bashkë. Këto dyshime kanë...

Më në fund! Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi konfirmojnë lidhjen

Prej kohësh në shtypin rozë përflitet për një lidhje të mundshme dashurie mes aktorit Romeo Veshaj dhe këngëtares Jonida Maliqi. Dyshja...

Momenti epik, Romeo dhe Donaldi veshin fustan nusërie, ndërsa Bora…(VIDEO)

Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donaldi kanë sjellë këtë verë emisionit e tyre, '3-shat'. Duket se ata kanë vendosur të...

‘I jam lutur më shumë se Romeo Zhuljetës’, Rama MESAZH të prerë Bashës

Gjatë takimit me banorët e Belshit, ku rikonfirmoi për një mandat të dytë kandidatin e PS Arif Tafani për bashkinë e këtij qyteti kryeministri...

Lajmet e fundit