Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

romeo vide

KRIMI MAKABER/ 9 vjet pas vrasjes së 32 vjeçares Aurora Trashani, del foto e autorit të dyshuar; nuk ka urdhër arresti dhe ka marrë...

Fotoja e Romeo Vide, autorit të dyshuar për vrasjen e juristes Aurora Trashani, në atë kohë 32 vjeçe, që u gjet e djegur në...

Lajmet e fundit