Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

romeo kara

Komentoi i pari vendimin, juristi i CEZ i shkruan Berishës: Kur do bëhesh burrë dhe ti si Tahiri, të shkosh vetë në Gjykatë

Juristi i CEZ Romeo Kara i ka shkruar një koment ish-kryeministrit Berisha, në statusin e këtij të fundit për dhënien e vednimit të Gjykatës...

Romeo Kara sulmon Sonila Meçon: Dëshmoi në Arbitrazh në favor të Becchettit, doli hapur kundër interesave të vendit (E PLOTË)

Gjykata e Arbitrazhit në Uashington i ka dhënë të drejtë biznesmenit Francesco Becchetti sa i takon padive të ngritura rreth Agon Channel, kompanive energjitike...

`Luteshe të të jepja info për Berishën’, Izet Haxhia avokatit të njohur: Pis burrë! Ishallah të është kthyer gruaja…

Edhe pse dikur ishin shokë Izet Haxhia, ish-truproja e Sali Berishës i ka nxjerrë të palarat avokatit të njohur Romeo Kara. ...

PLAS BOMBA tek miqtë e IZET HAXHISE/ E dashura, akuzë të vëllait: Nuk i çove ujë në burg. Akuza për ish-juristin e dosjes CEZ-DIA:...

Saga e “Izet Haxhisë” po hyn në një debat të ashpër në rrjetet sociale, ku qartazi duket se Izet Haxhija është bojkotuar edhe nga...

E sulmoi ashpër, avokati Kara i kthehet të dashurës së Izet Haxhisë: Pse e donte dosjen Erjona? Izeti na gënjeu të gjithëve

Izet Haxhia, ish truproja i Sali Berishës dhe avokati Romeo Kara kanë dikur kanë qenë miq, por diçka ka ndodhur dhe të dy palët...

Shpërthen e dashura e Izet Haxhisë, i nxjerr të palarat avokatit të njohur: Shkoje me pushime në Turqi me gruan e parë…

Përmes një shrkimi të gjatë në Facebook, e dashura e Izet Haxhisë, ish bodigardit të Sali Berishës, sulmon ashpër avokatin e njohur Romeo Kara,...

Flet shoku i Izet Haxhisë: Dosja “Hajdari” është lemeri, mbi 700 faqe për të vënë duart në kokë

Ish-juristi i OSHEE, Romeo Kara pas vendimit të gjykatës për rihapjen e dosjes ‘Hajdari’ ka paralajmëruar surpriza në vijim të procesit. ...

Rihapja e dosjes ‘Azem Hajdari’, juristi Kara: Personi më i dëmtuar do jetë Sali Berisha

'Dosja Azem Hajdari duhet të rihapet, ka bazë ligjore'. Kështu u shpreh juristi, Romeo Kara, i ftuar në studion e Report Tv. Ai theksoi...

Afera ‘CEZ’, Romeo Kara publikon e-mailin: Ja si implikohet Shkëlzen Berisha (Foto)

Dëshmitari kyç i çështjes CEZ, Romeo Kara ka publikuar tekstin e e-mailit ku pretendon se faktohet që Nuel Kalaj ka qenë i lidhur ngushtësisht...

Skandali i CEZ, reagon ish-juristi Romeo Kara: Ky është një lajm i mirë

Gjyakata e Krimeve të Rënda ditën e sotme ka miratuar kërkesën e ish-juristit Romeo Kara për hetimin e privatizimit të CEZ. ...

Lajmet e fundit