Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Romeo Gurakuqi

‘Spiun e llaxore korridoresh’ Gurakuqi reagon pas sherrit me Nishanin: Nuk ka burrni, ja çfarë është i aftë të bëjë një ish-president i Shqipërisë

Ish-presidenti Bujar Nishani hodhi disa akuza në drejtim të ish-deputetit të PD-së, Romeo Gurakuqi që u përjashtua nga lista e kandidatëve duke e quajtur...

Ndalimi i të rinjve të FRPD, reagon i revoltuar deputeti: Gabim i rëndë

Policia e Shkodrës ka shoqëruar ditën e sotme në komisariat tre aktivistë nga rradhët e FRPD. Shoqërimi i tyre është bërë...

Opozita në Kukës pas protestës, deputeti i PD THIRRJE Ramës dhe Xhafajt: Liro djemtë e Lumës dhe Hasit (E PLOTË)

Një grup deputetetësh të PD dher LSI ndodhen në Kukës për të parë nga afër situatën pas protestës së ditës së djeshme në Rrugën...

Arrestimi i Fran Frrokajt, dy reagimet e para nga PD: Prokurori politike. Po na sulmon pushteti

Pas arrestimit të kryebashkiakut demokrat të Lezhës, Fran Frrokaj, kanë ardhur edhe dy reagimet e para nga radhët e Partisë Demokratike. ...

Deputeti ‘peshqesh’ Ramës: Këto FOTOT janë për ty (Flet me EMRA)

Deputeti i Shkodrës Romeo Gurakuqi, publikon një mori fotosh adresuar kryeministrit Edi Rama. Përmes tyre, Gurakuqi, i tregon kryeministrit mjerimin...

Deputeti jep alarmin: Forcat e reja intelektuale po largohen nga Shkodra, ekonomia në prag kolapsi…

Deputeti i Partisë Demokratike, profesor Romeo Gurakuqi jep alarmin për situatën në vend. Deputeti thotë se forcat e reja intelektuale po...

Deputeti i PD rrëfen historinë prekëse të familjes së tij: Vajza e vogël, Beatriçja e ruajti gjithë jetës në kujtesë atë natë të trishtë

Deputeti i Partisë Demokratike Romeo Gurakuqi kujton atë që ka ndodhur 17 shtatorin e vitit 1948 kur me urdhër të kryetarit të degës së...

Kush është pedagogu i UET që Basha pretendon se është kërcënuar nga Henri Çili

Debati mes kreut të PD-së, Lulzim Basha dhe botuesit Henri Çili është zhvilluar me tone të larta gjatë emisionit “Studio e Hapur” në News...

Historiani shqiptar për konfliktin Prishtinë-Beograd: Qeveria shqiptare marrëdhënie të ngrira me administratën Trump, duhet të ndërhyjmë

Historiani Romeo Gurakuqi ka komentuar situatën e tensionuar mes Prishtinës dhe Beogradit që pas provokimit me trenin, si dhe rolin pasiv që ka Shqipëria...

“Profesori ynë i dashur Meidani, ju lutem, rri me ne”

Nga Romeo Gurakuqi Se çfarë mund të bëjë profesori i nderuar Rexhep Meidani, në një drekë publicistike, nën kamerat dhe propagandë,...

Lajmet e fundit