Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

romeo dyrmishi

300 euro/personi për të kaluar sirianët në kufi, ndalohen 4 persona në Elbasan, 2 shpallen në kërkim (EMRAT)

Xhulian Drymishi, Romeo Drymishi, Jorid Muceku dhe Eralbi Koliqi janë ndaluar nga Policia e Elbasanit pasi në bashkëpunim me dy shtetas të tjerë të...

Lajmet e fundit