Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

romeo dhe zhuljeta

‘Romeo dhe Zhulieta’ së bashku edhe në botën e përtejme, gjendet çifti i varrosur pranë njëri-tjetrit

Një varr 5000 vjeçar i një çifti të lashtë të varrosur pranë njëri-tjetrit është zbuluar nga arkeologët, në rajonin e Karagandës, në Kazakistan. ...

Lajmet e fundit