Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

romela begaj

SHKATËRROHET karriera e Romela BEGAJT, Federata Botërore e Peshëngritjes merr vendimin

Shkatërrohet karriera e peshëngritëses Romela Begaj. Federata Botërore e Peshëngritjes ka vendosur përjashtimin e saj nga garat për 8 vite, pasi...

Tjetër goditje për peshëngritjen, Evangjeli Veli del pozitive në testin anti-doping

Vetëm pak kohë pasi Romela Begaj rezultoi pozitive me doping, peshëngritja shqiptare merr një tjetër goditje të rëndë. Evangjeli Veli ka...

Rezultoi me doping, ROMELA BEGAJ BETOHET MBI FLAMUR E KURAN, flet e përlotur: Nëse do isha amerikane do kisha medaljen sot

Kampionia e peshëngritjes Romela Begaj ka dalë në një konference per shtyp dhe eshte betuar mbi kuran e mbi flamurin kuqezi per pastertine e...

Romela Begaj e pashpresë, del pozitive dhe në testin B

Romela Begaj peshëngritësja shqiptare e cila në kampionatin e fundit botëror në SHBA u shpall kampione bote në stilin e shkëputjes dhe nënkampione bote...

Skandali i dopingut, peshëngritësit sulmojnë Gjozën: Kusar! Duam zgjedhje urgjent

Pas dorëheqjes së Presidentit të Federatës Shqiptare të Peshëngritjes, ditën e sotme, peshëngritës të kësaj federate kanë dalë në një deklaratë për mediet ku...

Federata Botërore e Peshëngritjes merr vendimin e rëndë për Romela Begajn

Romela Begaj është pezulluar nga Federata Botërore e Peshëngritjes pasi rezultoi pozitiv në testin e dopingut, me substancën e stanozol. Peshëngritësja shqiptare sapo...

‘Testi B’ që ka në dorë fatin e Romela Begajt, peshëngritësja rrezikon të mbyllë karrierën përfundimisht

Peshëngritësja shqiptare, e cila në dhjetor të vitit të kaluar bëri të gjithë shqiptarët krenarë duke u shpallur kampione botë në stilin e shkëputjes,...

Zhgënjen kampionia Romela Begaj, rezulton pozitive në testin e dopingut

Ka rezultuar pozitive në testin për doping kampionia shqiptare ne peshëngritje, Romela Begaj. Ajo u shpall kampione bote në stilin e...

E dini me sa para u shpërblye Romela Begaj pas medaljes së artë? E zbuloni këtu!

Peshëngritësja shqiptare Romela Begaj na bëri krenarë të gjithëve kur mori medaljen  e artë në peshëngritje për femra, në stilin e shkëputjes për peshat...

Do skandalizoheni me flamurin e Shqipërisë që u ngrit për nder të kampiones së botës Romela Begaj në SHBA

Romela Begaj u shpall kampione e botës në stilin e shkëputjes për peshat 69 kg, duke bërë krenar çdo bashkëatdhetar e duke i sjellë...

Lajmet e fundit